itaxi Center
Мобильное приложение для заказа такси
Установить Скачать

послуга Попутник

Уявіть, що вам більше не потрібно багато витрачатися на таксі. Сидіти вранці і чекати, що звільнилася машину, коли вже запізнюєшся на роботу.
Все це можна реалізувати. Пропонуємо вам 'попутні поїздки'. Послуга попутник не тільки заощадить ваш час на пошук машини, але і найважливіше, ваші гроші.
Таксі попутник - це ідеальне рішення для тих, хто поспішає і не готовий чекати індивідуальне замовлення. Самостійно не так просто знайти попутну машину, та й ризиків дуже багато. А коли попутники в дорогу підбираються оператором call-центру за схожим маршрутом, ризики зводяться до нуля.
У нашого таксі маса переваг. Судіть самі:
Ми пропонуємо доступність, безпеку і швидкість. Наша служба піклується про своїх клієнтів навіть в таких дрібницях, як економія коштів на вашому рахунку. Просто зателефонуйте на наш номер, і в перебігу трьох хвилин оператор вам передзвонить.
Крім основних послуг наше таксі пропонує додаткові:
Хочу детальніше розібрати останню послугу. Коли ви спілкуєтеся з оператором call-центру, потрібно дати згоду на спільну поїздку. Вам підберуть попутника і дадуть знижку на поїздку 20%.
Бути попутником - це не тільки вигідно, але і весело. Можна знайти нові і корисні знайомства по дорозі в офіс, пляж або аеропорт.
Якщо ви не хочете штовхатися в громадському транспорті, а добиратися на роботу з комфортом, не переплачуючи: попутники на роботу стануть відмінним рішенням проблеми. Ви добираєтеся на роботу з комфортом, в компанії, не відхиляючись від маршруту і економите гроші.
Користуйтеся послугами нашого таксі. Передвигайтесь по місту швидко і комфортно. Економте свої кошти, вибираючи спільні поїздки по місту.