itaxi Center
Мобильное приложение для заказа такси
Установить Скачать

Послуга з перевезення тварин

Одна з послуг Star Taxi - транспортування домашніх тварин. Ми можемо зробити поездку для вас і вашу пітомку комфортною, вести перевезення тварин - відповідальне мероприятие. Щоб уникнути деяких різнопланових з водієм таксі і зробити поездку приємною і для себе, і для домашньої любимості, обов'язково визначити з основними правилами перевезення тварин в таксі. Я також можу використати во время подорожі в особистому автомобілі.
Поради та правила з перевезення домашніх тварин:
Водій таксі має право відмовити в наданні послуги з перевезення тварини, якщо власник не дотримується основні правила транспортування.
Що стосується правил перевезення собак в машині, то важливо повідомити водієві розмір собаки. Велике тварина повинна розміщуватись на задньому сидінні автомобіля або на підлозі перед кріслом. Так собака в меншій мірі відчує струсу при русі машини. Особливо легше переносять поїздку в такому положенні вразливі тварини. Власник тварини при цьому повинен перебувати поруч, заспокоюючи і погладжуючи тварина. Також перевезення собак в машині здійснюється тільки при наявності намордника у тварини. Перевозити дрібних собак краще в спеціальній перенесенні.
Правила перевезення кішок свідчать про необхідність перенесення із суцільним дном або клітини з піддоном. Якщо кішка транспортується в сумці, то вона повинна бути з прогумованим дном. Вниз під кішку необхідно постелити вбирає пелюшку або по можливості поставити лоток. Можна спробувати зробити кішці масаж або поговорити з нею спокійним голосом.
Перед поїздкою поясніть водієві, що лякає вашого вихованця, попросіть його закрити вікна в машині, щоб уникнути протягів, або вимкнути гучну музику, якщо це необхідно.
Пам'ятайте, що зміст цих правил і порад зводиться до того, щоб забезпечити безпеку транспортування і підтримці санітарно-гігієнічних вимог до салону автомобіля.