itaxi Center
Мобильное приложение для заказа такси
Установить Скачать

Комерційна пропозиція

Служба таксі StarTaxi в Одесі пропонує для ресторанів, готелів, розважальних комплексів і транспортних компаній взаємовигідні умови співпраці. Компанія працює з організаціями в Одесі, Коблево, Затоці, Іллічівську, Біляївці, а також всієї території Одеської області.              Прийняли рішення про додавання послуги «Таксі», а тепер підбираєте надійного і перевіреного перевізника? Служба-додаток StarTaxi з Одеси надасть детальну консультацію про умови співпраці.

Вигідні переваги онлайн таксі StarTaxi

За допомогою онлайн додатки водій може підібрати замовлення на відстані не більше 1-2 км, а підтвердження виконується всього в один клік. Саме тому таксисти високо оцінюють якість роботи системи, а подача автомобіля клієнту відбувається набагато швидше. Давайте розглянемо плюси співпраці з компанією StarTaxi:
Професіоналізм і досвід кожного водія
Оперативна подача машини, вибір найкоротшого маршруту
Великий автопарк з автомобілями Renault Logan, Renault Logan MCV, SKODA FABIA, DACIA
важливий сервіс
Можливість зробити замовлення машини онлайн
Пасажирам пропонуються доступні тарифи, виключена похвилинна оплата за простій в пробці
За допомогою онлайн додатки клієнт швидко добереться до закладу або готелі, зупиниться саме у вас. Особиста зустріч гостей залишається в минулому: передбачений моментальний автоматизований замовлення з можливістю зустрічі постояльця водієм з іменною табличкою на вокзалі або в аеропорту, доставка до місця проживання на комфортному автомобілі. Водій обов'язково допоможе з багажем, відповість пасажиру на всі запитання.
Передбачена послуга поїздки для клієнтів із застосуванням ВАШИХ тарифів: залишається тільки викликати таксі, а клас автомобіля і ціну проїзду ми обговорюємо окремо в кожному індивідуальному випадку. Також ви можете подарувати безкоштовну поїздку для постояльців. Досить вказати орієнтовні дати і контактний номер клієнта.
Компанія StarTaxi розробила в системі спеціальний корпоративний рахунок. З його допомогою доступна оплата за поїздки з прив'язкою контактного номера до фірми-замовника або закладу. Простоту в обліку і економію коштів забезпечують фіксовані тарифи на послуги таксі. Ви завжди зможете оперативно контролювати бюджет на поїздки, вирішувати такі завдання:

Завдання

Запропонувати гостю готелю безкоштовний трансфер з аеропорту
Підтримувати розвезення персоналу з і на роботу в заздалегідь узгоджений час, діє послуга корпоративних робочих замовлень
Доставка міні-вантажів або кореспонденції
Супровід та обслуговування корпоративних заходів, свят, весільних кортежів
Активна реклама послуг компанії StarTaxi і якісний сервіс в кілька разів збільшують для вас приплив клієнтів. Ви вибираєте надійного і пунктуального перевізника!

Як виглядає співпраця з компанією StarTaxi?

На рецепції готелів, нічних клубів і ресторанів пропонується установка інформаційно-рекламних табличок формату А5. Завдяки цьому ви можете розширити доступний перелік сервісних послуг, сприяти лояльності клієнтів. Доступний вибір машин категорії «Стандарт», «Комфорт», «Мінівен», «Бізнес».

Доступний колл-центр без вкладень

Якщо Ви хочете ефективно обробляти дзвінки клієнтів, але не бажаєте містити штат операторів, - наша пропозиція стане оптимальним рішенням. При замовленні послуги Ваша компанія негайно отримає доступ до колл-центру, укомплектованому кваліфікованими операторами.
ЩО МИ СПРАВАХ :
Колл-центр здатний повністю закрити Ваші потреби в обробці дзвінків, але також ми можемо підміняти Ваших штатних співробітників в свята і вихідні, а також в разі авралів.
Наші співробітники готові: