itaxi Center
Мобильное приложение для заказа такси
Установить Скачать

Послуга Кур'єрська доставка

Кур'єрська доставка від Star Taxi на вигідних умовах - це нова послуга для жителів Одеси і області.

Що може кур'єр

Кожен з нас стикався з ситуацією, коли одночасно потрібно бути в декількох місцях і все одно не встигаєш щось зробити. Частина термінових справ можна перекласти на чужі плечі. Досить викликати кур'єра, щоб доставити, розвести, вручити або забрати негабаритні предмети.
Послуги кур'єра знадобляться, якщо потрібно доставити:
Пропонуємо регулярну доставку кореспонденції кур'єром для фірм і підприємців, у яких є філії або представники в містах області. Через кур'єрів передаються бухгалтерські, товарні та звітні документи, які не можна відправити електронною поштою.
Термінова кур'єрська доставка по місту - це суттєва економія особистого часу. Ми приймаємо і виконуємо замовлення в будь-який час доби в робочі та святкові дні.
Основні принципи роботи:
Пропонуємо кілька прикладів проблем, які були вирішені за допомогою кур'єра:
Пропонуємо всім користувачам послуги залишити свої відгуки та розповісти, свою історію співпраці з кур'єрською службою.

Як замовити послуги кур'єра

Для тих, хто раніше користувався послугами служби таксі Star Taxi, викликати кур'єра зовсім просто. У них в телефонах вже є телефон, по якому можна оформити заявку. Всі інші можуть:
Ви можете замовити виклик кур'єра додому, до офісу, магазину, готелі, вокзалу або іншого місця і назвати час, до якого потрібно під'їхати.
Вартість кур'єрської доставки знаходиться приблизно на рівні послуг таксі з доплатою за виконання додаткових операцій (отримання товару, прийом оплати у одержувача, так далі).

Хто може скористатися послугою

Ми працюємо з громадянами та юридичними особами і приймаємо оплату в готівковій формі, на картку або платіжним перерахуванням безготівкових коштів.
Способи розрахунку: